-->
Úvodná stránka
Potrebujete poradiť? 0905 238 012
Požiadavka na financovanie

Americká hypotéka

Americká hypotéka je bezúčelový spotrebiteľský úver zabezpečený tuzemskou nehnuteľnosťou a najčastejšie je zamieňaná s hypotékou bez dokladovania príjmu.

Americká hypotéka môže byť poskytnutá

Americká hypotéka môže byť poskytnutá klientovi vo veku od 18 do 64 rokov, ktorý má k dispozícii nehnuteľnosť na jej zabezpečenie. V prípade, že klient dokladuje príjem, príjem musí byť v dostatočnej výške a veľmi dôležitým faktorom je či klient má pozitívnu úverovú históriu.

                                           Nechce sa Vám čítať, ale hľadáte riešenie?                                                                            Vyplňte formulár na konci stánky alebo kliknite sem.

Americká hypotéka má vždy účel

Nikto si peniaze nepožičiava len preto, aby dal zarobiť banke. Takže vždy je niečo za tým, prečo sme ochotní založiť nehnuteľnosť kvôli získaniu peňazí.

Každý koho prácou je špecializácia na hypotéky vie, že každá hypotéka je iná... To platí aj v prípade, že o hypotéku žiada jeden a ten istý človek. V jednej banke je možné získať peniaze iba bez účelu, nakoľko účel, ktorý je možné preukázať, nie je akceptovateľným pre banku. V druhej banke to však môže byť inak. Americká hypotéka má spravidla vyššiu úrokovú sadzbu a často aj kratšiu dobu splatnosti ako účelová hypotéka.

Americká hypotéka, účelová hypotéka - ako sa v tom vyznať?

Treba si na papier spísať všetky banky. Na vrch papiera sa napíše na aký účel budú peniaze použité (bez ohľadu na preukazovanie). Potom treba osloviť všetky banky a zistiť, pre ktoré banky to bude americká hypotéka a pre ktoré zas účelová hypotéka.

Ako druhé je potrebné stanoviť si výšku mesačnej splátky. Od toho sa bude odvíjať doba splatnosti, ktorú je potrebné dosiahnuť. To môže zúžiť výber bánk. Ďalšie zúženie výberu bánk môže nastať vďaka požadovanej výške hypotéky.

Americká hypotéka má v niektorých bankách obmedzenie maximálnej výšky, ktorá môže byť stanovená na 170.000 €. Americká hypotéka je tiež limitovaná aj hodnotou nehnuteľnosti - v závislosti od banky to môže byť napr. do 60, 70 alebo až 90% hodnoty nehnuteľnosti. Samozrejmosťou obmedzenia výšky americkej hypotéky je ako aj pri ostatných hypotékach výška príjmu žiadateľa a teda jeho schopnosti splácať hypotéku.

Americká hypotéka bez dokladovania príjmu

Banky poskytujúce hypotéku bez dokladovania príjmu vedia v niektorých prípadoch poskytnúť aj americkú hypotéku bez dokladovania príjmu. Na výber bude minimum možností, preto keď klient dostane takúto možnosť, nebude mať z čoho veľmi vyberať.

Americká hypotéka má najrozmanitejšie podmienky, preto využite skvelú možnosť napísať Vaše požiadavky na hypotéku a najlepšie riešenie Vám bezplatne pomôže nájsť špecialista na hypotéky.
.