Úvodná stránka
Potrebujete poradiť? 0905 238 012
Požiadavka na financovanie

Referencie

Referencie sú jediným meradlom miery úspešnosti. Dobrý hypotekárny špecialista profituje z odporúčaní klientov, ktorým už hypotéku vyriešil. Dobrý hypotekárny špecialista zároveň rieši hypotéky klientom, ktorí by si mohli hypotéku bez problémov vybaviť aj sami, chcú však mať istotu správneho rozhodnutia a získania najvýhodnejšej hypotéky pri minimálnom množstve vynaloženej energie a času. 

Nezáleží na tom, prečo by ste mali hypotéku riešiť s nezávislým špecialistom na hypotéky… Záleží iba na tom, či chcete aby aj Vaša hypotéka bola najvýhodnejšia.

Nie sú všetci hypotekárni špecialisti rovnakí

Dlhšie som zvažovala kúpu bytu, a keď som konečne našla taký, ktorý mi „padol do oka“ a bola som ochotná investovať do neho, chcela som si byť istá aj financovaním z banky. Od jedného predávajúceho bytu som dostala presvedčivé odporúčanie na hypotekárneho špecialistu. Aj developerská spoločnosť, od ktorej som kupovala byt mi pri predaji odporučil služby ich hypotekárneho centra. 

Oslovila som teda oba kontakty a nechala som si vypracovať návrhy od oboch. Jednoznačne som sa však rozhodla pre využitie služieb Martina Vacha. Bol veľmi efektívny, ponúkol mi viacero veľmi výhodných ponúk a na základe jeho skúseností aj odporučil najvýhodnejšiu ponuku. Zároveň však nevnucoval žiadne riešenie, nechal mi priestor na osobné rozhodnutie.

Úplne opačný prístup som dostala od kontaktu odporúčaného developerom, ktorý mi ponúkal horšie podmienky než mi banky ponúkli osobne. Nezáležalo im na tom či je táto hypotéka pre mňa najvýhodnejšia a navyše ma tlačili do rýchleho rozhodnutia a podpisu hypotekárnych podmienok. Tento kontakt úplne sklamal, ale našťastie druhý kontakt mi pomohol dostať najlepšie podmienky aké sa dali a ešte aj s niečím na viac – s priateľským prístupom, bez stresu.

Získala som najlepšie riešenie hypotéky a zároveň nového kamaráta, ktorého s čistým svedomím odporúčam každému, kto chce ušetriť čas, eliminovať stres a získať najlepšiu hypotéku.

Katarína Demková

Viac bánk, viac možností získania najlepšej hypotéky

O špecialistovi na hypotéky som sa dozvedel od známych, ktorým tiež riešil hypotéku. V tom čase bol ešte pracovníkom jednej banky a keď som mohol riešiť vlastnú hypotéku, bol už nezávislým poradcom na hypotéky. Výhodou bolo, že mal prehľad o všetkých bankách a keďže s nimi spolupracoval, vedel som, že mi najlepšie poradí, ktorá z bánk bude akceptovať typ mojich príjmov a zároveň mi poskytne 100%-nú hypotéku za najlepších podmienok.

Predával som svoju nehnuteľnosť a kupoval druhú… Som presvedčený, že vďaka flexibilite môjho poradcu som ušetril hodiny času a všetko dopadlo ako bolo vymyslené, dohodnuté.

Služby špecialistu na hypotéky odporúčam aj známym, lebo okrem odbornosti sa s ním dobre komunikuje aj ako človekom.

Miroslav Brida

Odbornosť a nadhľad špecialistu na hypotéky eliminuje stres

S manželku sme vedeli, že chceme kupovať byt, v ktorom si založíme rodinu. Prešli sme si ponuky bánk, ale hľadali sme niečo viac. Chceli sme si byť istý, že keď sa pre niektorú z bánk rozhodneme, bude to pre nás naozaj to najlepšie riešenie. Cez rôzne diskusie sme sa dostali až ku kontaktu na nášho nezávislého hypotekárneho špecialistu. Vďaka nemu sme mali viac jasno v ponukách jednotlivých bánk a riešenie, ktoré sme nakoniec dostali bolo výrazne lepšie.

Sami sme nemali istotu, že veci dopadnú ako chceme a aj keď nás poradca povzbudzoval, napätie bolo do poslednej chvíle. Napätie však bolo výrazne nižšie, pretože ak by nevyšla jedna z možností, bola pripravená alternatíva v inej banke. Istote prispievala značná odbornosť a schopnosť riešiť vzniknuté situácie. To nám chýbalo napr. aj v niektorých bankách priamo od ich zamestnancov.

Teraz vieme, že ak by sme v budúcnosti mali riešiť kúpu inej nehnuteľnosti, opäť by sme sa obrátili na osvedčený kontakt. Vrelo odporúčame každému, kto rovnako ako my, chce ušetriť množstvo času, energie aj peňazí.

Marek Husár

Vedel som čo chcem - potreboval som poznať najlepšiu cestu

V živote som si už riešil hypotéku na kúpu bytu. Venoval som množstvo času a energie zozbieraniu všetkých podkladov pre banku a keď som do banky všetko požadované priniesol zistil som, že pre nedostatočnú odbornosť pracovníka banky som bol iba v prvej tretine cesty k získaniu hypotéky.

Teraz, keď sme s manželkou mali pred sebou životnú investíciu v podobe kúpy rodinného domu, nemal som chuť ani čas na podobné skúsenosti. Keď som si predstavil, čo všetko budem musieť zas absolvovať zdala sa mi kúpa riadne vzdialená.

Našťastie som dostal dobré referencie na hypotekárneho špecialistu, ktorý riešil hypotéku môjmu spoločníkovi a niekoľkým jeho známym. Bolo pre mňa dôležité mať kontakt na správneho človeka, ktorý by ma odbremenil od vecí, od ktorých mohol a zároveň, ktorý by vedel dozrieť na všetko dôležité pre banku, aby náš sen o dome neostal iba snom.

Aj keď sme mali zložitejšiu situáciu a v bankách boli stále nejaké zmeny, pociťovali sme viac istoty, že to dobre dopadne. Dôvera bola umocnená prehľadom o všetkých bankách, odborným a priateľským prístupom s výnimočnou flexibilitou a značnou dávkou nasadenia dotiahnuť hypotéku do úspešného konca. Takéto služby sa nedajú neodporúčať!

Marek Mihalík

Takto som si to predstavoval

Nikdy predtým som hypotéku neriešil, a tak som nevedel, čo to všetko obnáša. Vedel som však, že mi čas nedovoľoval venovať sa vybavovaniu hypotéky. Kamarát mi dal odporúčanie na človeka, ktorý to za mňa bude vedieť takmer všetko vybaviť. Pre mňa to bola obrovská pomoc a ak by som ju nemal asi by som dodnes nemal ani vlastné bývanie.

Na otázku čo si najviac cením na riešení hypotéky prostredníctvom nezávislého špecialistu na hypotéky môžem povedať len toľko, že to prebiehalo presne tak ako som si to predstavoval. Nemusel som sa prispôsobovať otváracím hodinám banky, nemusel som hľadať správneho človeka, najvýhodnejšiu hypotéku, nemusel som dávať dokopy žiadne doklady naviac a v banke som sa ocitol až na podpis úverových zmlúv.

Kým som dostal odporúčanie, hľadal som firmy, ktoré sa takými službami zaoberajú. Stále mi však chýbalo odhodlanie osloviť ich. Nevedel som si predstaviť, že by som zavolal do nejakej firmy a povedal „Ja som niekto a chcem s vami riešiť hypotéku“. Niečo tomu proste chýbalo.
Preto ak chcete zažiť dobrý prístup, flexibilitu a schopnosť riešiť rôzne situácie pri vybavovaní hypotéky na základe svojej maximálnej spokojnosti odporúčam riešiť to na "tomto" mieste.

Vladimír Pavlovič

„Hypotekárny špecialista našiel spôsob
a všetko aj vybavil“

„Všetky banky a služby spojené s kúpou
na jednom mieste“

„Hypotekárny špecialista je ako navigačný systém s najlepšou cestou k cieľu“

„Mať ponuky všetkých bánk, ale ísť iba do jednej
aj to až na podpis zmlúv“