-->
Úvodná stránka
Potrebujete poradiť? 0905 238 012
Požiadavka na financovanie

Špecialista na hypotéky

Špecialista na hypotéky môže byť zamestnancom jednej banky s obmedzením na jej možnosti alebo môže byť nezávislým špecialistom na hypotéky s využívaním možností všetkých bánk poskytujúcich hypotéky.
Zamestnancovi banky ani nezávislému špecialistovi na hypotéky klient za jeho prácu neplatí!

Nezávislý špecialista na hypotéky

Nezávislý špecialista na hypotéky nie je zamestnancom a jeho jedinou činnosťou je sprostredkovanie hypoték. Odporúčania spokojných klientov sú hlavným zdrojom získavania nových klientov. Ak by nezávislý špecialista na hypotéky nemal silný zmysel pre kvalitu práce, nemal by profesionálny a pritom ľudský prístup, nemal by ani dostatok nových klientov. 

Kto je nezávislým špecialistom na hypotéky?

Nezávislý špecialista na hypotéky je bývalý pracovník banky zameraný na hypotéky alebo pracuje pod vedením takého človeka. Dobrý špecialista na hypotéky pozná procesy v banke a má potrebu dávať klientom vždy to najlepšie riešenie.

Nezávislý špecialista na hypotéky šetrí klientom čas, energiu a peniaze

  • Žiadateľ o hypotéku šetrí čas tým, že nemusí chodiť od banky k banke a hodiny dokola opakovať svoj finančný zámer a osobný profil - inak povedané, špecialista na hypotéky pre klienta predstavuje riešenie ako mať všetky banky na jednom mieste.
  • Nezávislý špecialista na hypotéky klientom pomáha s výberom hypotéky, skompletizovaním podkladov pre banku, podaním žiadosti a dozerá, aby boli splnené podmienky na uvoľnenie peňazí z hypotéky. Klient tým šetrí svoju energiu a eliminuje neistotu z nežiadaného výsledku.
  • Keďže špecialista na hypotéky klientovi pomáha získať najvýhodnejšiu hypotéku, klient ušetrí nezanedbateľné množstvo peňazí. Okrem toho, čas a cestovanie, ktorého by klient spotreboval bez špecialistu na hypotéky omnoho viac, môže predstavovať vyššiu hodnotu ako samotné získanie najlacnejšej hypotéky!